HMK 230 MG

ZPĚT

Grejdry HIDROMEK

Váš důvěryhodný partner!

Grejdry HIDROMEK nabízejí maximální sílu a účinnost!

Hnací ústrojí

Historie grejdrů společnosti HiDROMEK sahá do roku 2013, kdy HiDROMEK kupuje kompletní technologie, know-how, a výrobní závody od Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.
Grejdry nabízí svým uživatelům ovladatelnost jak z volantu, tak z joysticku. Rychlost stroje může být změněna pomocí tlačítka FNR na joysticku a řízení lze také ovládat nakloněním joysticků doleva nebo doprava. Joysticky také umožňují obsluze ovládat čepel. Komfort při jízdě je vylepšen automatickou volbou rychlostního stupně a tempomatem.

Motor

Motor PERKINS s funkcí proměnného výkonu kompatibilní s emisemi výfukových plynů Stage IV (Tier IV) je odolný v náročných pracovních podmínkách. Variabilní výkon koňských sil se zaměřuje na vyšší účinnost a nižší spotřebu paliva. Hydrostatický chladicí ventilátor, který může být provozován při různých rychlostech v závislosti na teplotě motoru, je také automaticky provozován v opačném směru, aby se vyčistil chladicí systém a tím se zvýšila účinnost provozu.

Hydraulický systém

Hydraulický tlak lze snadno upravit díky centrálnímu elektrohydraulickému ventilu s uzavřenou smyčkou, který je napájen pístovým čerpadlem s proměnlivým průtokem, a tím může být zajištěn vhodný výkon pro připojení. Funkce snímání zatížení zajišťuje hydraulický tok podle úkolu, který bude stroj provádět. Tento nastavitelný hydraulický průtok snižuje tepelné a energetické ztráty, čímž se zvyšuje výkon stroje.

Kabina
Nově navržená šestihranná kabina poskytuje obsluze široký pozorovací úhel, zatímco 7 "TFT informační displej v kabině umožňuje obsluze pohodlně ovládat stroj. Obsluha může sledovat údaje, které mají být kontrolovány z obrazovky, a kromě toho může obsluha vidět obraz zadní kamery z této obrazovky a může pohybovat strojem řízeným způsobem při couvání.

Struktura rámu s vysokou pevností

Silný rám byl vyvinut na základě počítačových simulací a testů. Díky své pokročilé konstrukci se zlepšila životnost stroje.

Radlice

Grejdry HIDROMEK mají vynikající výkon pro různé úkoly, jako je vyrovnání, míchání, třídění, kopání a orba sněhu a ledu v zimních podmínkách. Standardní délka čepele je 3,7 metru a jsou k dispozici možnosti délky čepele 4,01 a 4,31 metru. Díky „spojkovému systému“ jsou nárazy a velké nárazy, kterým čelí čepel, absorbovány spojkami a je zabráněno poškození čepele. Spojky na kruhovém otočném systému chrání čepel před přetížením tím, že se v případě vysokých sil působících proti čepeli proti sobě posouvají. Grejdr má také 2 akumulátory radlice, které zvyšují pevnost radlice a poskytují tak operátorovi snadnou obsluhu tím, že absorbují náhlý svislý náraz do radlice.

ENGINE
Model : PERKINS 1204F-E44TA
Emission Level : U.S Tier 4 Final, EU Stage IV
No.Of Cylinders : 4
Displacement : 4400 cc
Net Power : 124 HP (92,6 kW) @2200 rpm
Max torque : 530 Nm @1400 rpm
TRANSMISSION
Type : Direct Drive Powershift (planet gear, Hydraulic-Powered)
Gear : 6 Forward 6 Reverse Speeds
SCARIFIER
Type : 9 Pcs
Digging Depth : 192 mm
BLADE
Type : Wear resistant steel, with box section reinforcement with
hydraulic side shift.
Length : 3,100 mm
Height : 530 mm
Max. height from ground : 430 mm
Max depth from ground : 410 mm
Blade Turning Angle : 360°
Max. Bank Cutting Angle : 90°
Cutting angle : 36-81 degree
CABIN
Certification : ROPS/FOPS II
Specification : Air Suspension, Adjustable, Heated Operator Seat with co-operator seat
FRONT AXLE
Oscillation : 30°
Wheel Leaning : 20°
Overall Height : 487 mm
CHASSIS
Articulation Angle : 26°
Construction : Box type steel plate welded construction
BRAKES
Service Brakes : Dual Circuit Air Activated Wet Multiple Discs Acting on 4 Rear Wheels
Parking Brake : Wet multiple discs in Transmission
WEIGHT
Operating weight : 12,100 kg
HYDRAULIC SYSTEM
Circuit : Closed center system with load sensing capability
Pump Type : Variable displacement piston pump
Capacity : 146 L/min
Max. Working Pressure : 172 bar
DIFFERENTIAL AND FINAL DRIVE
• Double-reduction by spiral bevel and planetary gears with operator controlled hydraulically
lock differential.
TIRES
• 11.00-20 16PR

Připravujeme...

KATEGORIE

NOVINKY

Skladové rypadlonakladače

Nový, dlouho očekávaný model = sleva na stávající skladové modely HMK102B a 102S Supra. Rypadlonakladače HMK102B/102S Supra – vaše tajná zbraň pro rychlé a efektivní

přečíst »

BAUMA 2022

Rád bych Vás osobně, touto cestou, pozval na návštěvu stánků společností HIDROMEK a OKADA na veletrhu Bauma 2022 – 24.-30. října, Messe München. Hidromek bude

přečíst »
post-hidromek-145lcsr_h4