KOLOVÉ NAKLADAČE HİDROMEK

hidromek-kolove-nakladace

Kolové nakladače od společnosti HİDROMEK byly navrženy s důrazem na splnění potřeb zákazníků. Tyto nakladače poskytují spolehlivý a nepřetržitý provoz i v náročných pracovních podmínkách díky své zesílené konstrukci a kvalitnímu motoru MERCEDES.

Jeden z významných modelů, kolový nakladač HMK 640 WL, získal mezinárodní uznání za svůj design. Byl oceněn prestižními cenami jako Reddot Award, German Design Award, Good Design a Automotive Brand Contest. Tento model se často využívá v těžebních a lomových provozech, betonárnách a průmyslových aplikacích. Jeho vynikající design, spolehlivost a výkon přispívají k efektivnímu zvládání náročných úkolů a zlepšení pracovního toku.

Kolové nakladače HİDROMEK jsou oblíbenou volbou pro profesionály v různých odvětvích, kde je vyžadována vysoká výkonnost a odolnost. Díky kombinaci inovativního designu, zesílené konstrukce a spolehlivých komponentů poskytují tyto nakladače vynikající výkon a dlouhou životnost, čímž přinášejí zákazníkům optimální hodnotu a spokojenost.

HMK 635 WL

Max. výkon: 210 kW – 282 HP
Kapacita lžíce: 3,5 m³
Hmotnost: 20.600 kg

HMK 640 WL

Max. výkon: 242 kW – 324 HP
Kapacita lžíce: 4,2 m³
Hmotnost: 26.300 kg

KATEGORIE

NOVINKY

Skladové rypadlonakladače

Nový, dlouho očekávaný model = sleva na stávající skladové modely HMK102B a 102S Supra. Rypadlonakladače HMK102B/102S Supra – vaše tajná zbraň pro rychlé a efektivní

přečíst »
post-hidromek-145lcsr_h4