HMK 230 LC MH H4

ZPĚT

HIDROMEK, který vždy najde řešení pro různé typy prací a uspokojí očekávání klientů v tomto segmentu svým speciálním modelem určeným pro stavební, recyklační, průmyslové a odvětví. Přináší inovace, jako je zlepšený výkon, jednoduchost ovládání a univerzálnost. Umožňuje obsluze dokonalou schopnost ovládání a spolehlivost a zajišťuje nízkou spotřebu paliva, snadnou údržbu a pohodlí obsluhy. Spolu s dalšími zařízeními je lídrem ve své třídě.

Designem oceněná série

Řada H4 je výsledkem koncepce „Vychovejte si obsluhu HİDROMEK“ na produktové řadě rýpadel HİDROMEK. Kabina H4 řady je navržena s ohledem na jednoduchost ovládání a dává uživatelům příležitost přizpůsobit si své stroje i jejich potřeby. Obsluha může přizpůsobit komponenty a všechny funkce použití-konzoly joysticku, sedadlo obsluhy a loketní opěrky tak aby se stroj přizpůsobil co nejblíže k jejich pracovní situaci.

Operační kontrolní systém

Od první fáze svého návrhu byl H4 vyvíjen tak, aby uživatel mohl stroj ovládat s mimořádnou lehkostí, v prostředí plného pohodlí, cítil se jako ve své vlastní kanceláři. Proto byl H4 poprvé ve své třídě vybaven systémem OPERA (operátorské rozhraní HİDROMEK).

Úspora paliva

Díky elektronicky řízenému motoru Isuzu a různým pracovním režimům pro hydraulické čerpadlo Kawasaki budete moci dělat více práce a šetřit každou kapku paliva v nádrži.

Více pohodlí

Pohodlnější a příjemnější pracovní prostředí uvnitř kabiny které splňuje potřeby obsluhy, zvyšuje efektivitu a umožňuje obsluze soustředit se na svou práci.

Dveře kabiny jsou dostatečně velké, aby umožnily obsluze snadný přístup do kabiny, která poskytuje dostatek volného prostoru. Otvírací čelní sklo je navrženo tak, aby operátorovi poskytovalo dokonalý úhel výhledu. Je možné otevřít čelní sklo jeho posunutím směrem ke střeše a čelnímu sklu. Zadní okno může být sejmuto a umístěno pod sedadlem řidiče. Mezi další funkce zvyšující pohodlí obsluhy patří ergonomické sedadlo a přední konzola. Standardní sedadlo řidiče může být nastaveno v 9 různých polohách a je navrženo tak, aby umožnilo obsluze pracovat bez únavy a pohodlně s vysokým výkonem po dlouhé hodiny. Kromě toho se konzola joysticku a sedadlo mohou pohybovat nezávisle, což umožňuje obsluze upravit nejvhodnější polohu pro jeho strukturu těla.

Sedadlo je vybaveno bezpečnostním pásem pro bezpečnost obsluhy. Kabina je podporována 6 silikonovými viskózovými držáky, které tlumí účinky hluku, nárazů a vibrací bez ohledu na pracovní podmínky stroje a jeho volitelné příslušenství. Součástí standardního vybavení je také klimatizace.

Výložník, rameno a spojení se světem

Pásové rypadlo HMK 220 LC TX má speciální tunelový výložník s naklápěcím mechanismem 2 x 45 °. HMK 220 LC TX je vyroben pro kombinaci maximálního výkonu a dlouhé životnosti. Pro tunelové aplikace existují speciální příslušenství.

HİDROMEK Smartlink

Smartlink, který komunikuje se sítí GSM, GPS sledovací systém zajišťuje sledování dat, jako je doba používání, zeměpisná poloha, hodnoty spotřeby paliva, doby údržby a chybové kódy prostřednictvím služby a zákazníka přes internet. Tento systém umožňuje efektivnější správu strojů a služeb.

Účinná podpora zákazníků

Tým poprodejních služeb je vždy na vaší straně s vyškoleným personálem, který je schopen rychle uspokojit potřeby zákazníků prostřednictvím rozsáhlých servisních míst, která jsou umístěna po celé zemi a prostřednictvím mobilních servisních vozidel.

Engine 
BrandIsuzu
ModelAH-6HK1X
Number of cylinders
Bore x Stroke115 x 125 mm
Displecement7790 cc
Maximum Power216 HP @ 1800 rpm
Maximum Torque940 Nm @ 1500 rpm
Hydrualic System 
TypeClosed Center System
Pump TypeVariable Displecement Piston
Main Pump Flow Rate2 x 259 lt
Pilot Pump Flow Rate27 lt/min
System Pressure 
Boom Lifting Down150 kgf/cm²
Boom Lifting Up330 kgf/cm²
Arm Opening330 kgf/cm²
Arm Closure240 kgf/cm²
Travel350 kgf/cm²
Swing 285 kgf/cm² 
Pilot Control40 kgf/cm² 
Bucket Opening 240 kgf/cm² 
Bucket Closure 240 kgf/cm² 
Swing 
TypeAxial Piston Hydromotor
Swing Speed10.2 rpm
Driving Speeds 
Maximum Traction Force26.070 kgf
High Speed5.1 km/h
Low Speed2.9 km/h
Digging Performance 
Standard Bucket Capacity0.60 m³
Digging Depth14.20 m
Digging Reach at Ground Level18.36 m
Digging Reach12.70 m
Digging Height14.98 m
Bucket Digging Force (ISO)7.300 kgf
Arm Crowd Force (ISO)5.400 kgf
Bom Dimension10.3 m
Arm Dimension7.8 m
Filling Capacities 
Engine Oil36 lt
Radiator36 lt
Fuel Tank480 lt
Hydrualic Tank209 lt
Hydrualic System400 lt
Swing Reduction7 lt
Travel Reduction2×9.5 lt 
 
Operating Weight 
Standard Machine34.950 kg

Připravujeme…

KATEGORIE

NOVINKY

Skladové rypadlonakladače

Nový, dlouho očekávaný model = sleva na stávající skladové modely HMK102B a 102S Supra. Rypadlonakladače HMK102B/102S Supra – vaše tajná zbraň pro rychlé a efektivní

přečíst »
post-hidromek-145lcsr_h4