HMK 230 LC H4

  • Obecné informace
  • Technické info
  • Fotogalerie

H4 Series 230 LC H4 přináší inovace jako je zlepšený výkon, snadná kontrola a univerzálnost. Umožňuje obsluze dokonalou schopnost ovládání a spolehlivost a zajišťuje nízkou spotřebu paliva, snadnou údržbu a pohodlí obsluhy. Spolu s dalšími zařízeními je lídrem ve své třídě.

Designem oceněná série

Řada H4 je výsledkem koncepce „Vychovejte si obsluhu HİDROMEK“ na produktové řadě rýpadel HİDROMEK. Kabina H4 řady je navržena s ohledem na jednoduchost ovládání a dává uživatelům příležitost přizpůsobit si své stroje i jejich potřeby. Obsluha může přizpůsobit komponenty a všechny funkce použití-konzoly joysticku, sedadlo obsluhy a loketní opěrky tak aby se stroj přizpůsobil co nejblíže k jejich pracovní situaci.

Operační kontrolní systém

Od první fáze svého návrhu byl H4 vyvíjen tak, aby uživatel mohl stroj ovládat s mimořádnou lehkostí, v prostředí plného pohodlí, cítil se jako ve své vlastní kanceláři. Proto byl H4 poprvé ve své třídě vybaven systémem OPERA (operátorské rozhraní HİDROMEK).

Úspora paliva

Díky elektronicky řízenému motoru Isuzu a různým pracovním režimům pro hydraulické čerpadlo Kawasaki budete moci dělat více práce a šetřit každou kapku paliva v nádrži.

Více pohodlí

Pohodlnější a příjemnější pracovní prostředí uvnitř kabiny které splňuje potřeby obsluhy, zvyšuje efektivitu a umožňuje obsluze soustředit se na svou práci.

Dveře kabiny jsou dostatečně velké, aby umožnily obsluze snadný přístup do kabiny, která poskytuje dostatek volného prostoru. Otvírací čelní sklo je navrženo tak, aby operátorovi poskytovalo dokonalý úhel výhledu. Je možné otevřít čelní sklo jeho posunutím směrem ke střeše a čelnímu sklu. Zadní okno může být sejmuto a umístěno pod sedadlem řidiče. Mezi další funkce zvyšující pohodlí obsluhy patří ergonomické sedadlo a přední konzola. Standardní sedadlo řidiče může být nastaveno v 9 různých polohách a je navrženo tak, aby umožnilo obsluze pracovat bez únavy a pohodlně s vysokým výkonem po dlouhé hodiny. Kromě toho se konzola joysticku a sedadlo mohou pohybovat nezávisle, což umožňuje obsluze upravit nejvhodnější polohu pro jeho strukturu těla.

Sedadlo je vybaveno bezpečnostním pásem pro bezpečnost obsluhy. Kabina je podporována 6 silikonovými viskózovými držáky, které tlumí účinky hluku, nárazů a vibrací bez ohledu na pracovní podmínky stroje a jeho volitelné příslušenství. Součástí standardního vybavení je také klimatizace.

Výložník, rameno a spojení se světem

Rýpadla, jejich výložníky a ramen řady H4 jsou vyráběna pro maximální výkon a dlouhou životnost. Pro různé aplikace jsou k dispozici různé konfigurace ramen a lžic.

HİDROMEK Smartlink

Smartlink, který komunikuje se sítí GSM, GPS sledovací systém zajišťuje sledování dat, jako je doba používání, zeměpisná poloha, hodnoty spotřeby paliva, doby údržby a chybové kódy prostřednictvím služby a zákazníka přes internet. Tento systém umožňuje efektivnější správu strojů a služeb.

Účinná podpora zákazníků

Tým poprodejních služeb je vždy na vaší straně s vyškoleným personálem, který je schopen rychle uspokojit potřeby zákazníků prostřednictvím rozsáhlých servisních míst, která jsou umístěna po celé zemi a prostřednictvím mobilních servisních vozidel.

Engine 
BrandIsuzu
ModelAI-4HK1X
Number of cylinders4
Bore x Stroke115 x 125 mm
Displecement5193 cc
Maximum Power172 HP @ 2000 rpm
Maximum Torque677 Nm @ 1500 rpm
Hydrualic System 
TypeClosed Center System
Pump TypeVariable Displecement Piston
Main Pump Flow Rate2 x 234 lt
Pilot Pump Flow Rate20 lt/min
System Pressure 
Attachment330 kgf/cm²
Power Boost350 kgf/cm²
Travel350 kgf/cm²
Swing240 kgf/cm²
Pilot40 kgf/cm²
Swing 
TypeAxial Piston Hydromotor
Swing Speed10.8 rpm
Driving Speeds 
Maximum Traction Force18.435 kgf
High Speed5.8 km/h
Low Speed3.8 km/h
Digging Performance 
Standard Bucket Capacity1.0 m³
Digging Depth6.67 m
Digging Reach at Ground Level10.05 m
Digging Reach6.89 m
Digging Height9.55 m
Bucket Digging Force (ISO)16.700 kgf
Arm Crowd Force (ISO)12.300 kgf
Boom Dimension5.8 m
Arm Dimensions2.4 m / *2.92 m
Bucket Capacities0.41 - 0.54 - 0.69 - 0.84 - 1.00 - 1.20 m³
Filling Capacities 
Engine Oil20.5 lt
Radiator29.3 lt
Fuel Tank354 lt
Hydrualic Tank155 lt
Hydrualic System295 lt
Swing Reduction5 lt
Travel Reduction2x5.3 lt 
 
Operating Weight 
220 LC - Standard Machine23.350 kg
220 NLC - Narrow Chasis Machine 23.100 kg 

KATEGORIE

NOVINKY

Pojďte si to zkusit

Zveme Vás na předváděcí akci nákladních vozidel Ford Trucks a strojů Hidromek, Yanmar a Dressta. Program: Představení techniky Zkušební jízdy školení strojníků soutěže ve zručnosti

přečíst »
post-hidromek-145lcsr_h4