HMK 150WR – kompakt

ZPĚT

Hidromek

HMK 150 WR - kompaktní kolové rypadlo
HIDROMEK, který vždy najde řešení pro různé typy prací a uspokojí očekávání klientů v tomto segmentu svým speciálním modelem 150 WR určeným pro stavební, recyklační, průmyslové a odvětví. Series 150 WR přináší inovace, jako je zlepšený výkon, jednoduchost ovládání a univerzálnost. Umožňuje obsluze dokonalou schopnost ovládání a spolehlivost a zajišťuje nízkou spotřebu paliva, snadnou údržbu a pohodlí obsluhy.
Spolu s dalšími zařízeními je lídrem ve své třídě.

Designem oceněná série

Řada H4 je výsledkem koncepce „Vychovejte si obsluhu HİDROMEK“ na produktové řadě rýpadel HİDROMEK. Kabina H4 řady je navržena s ohledem na jednoduchost ovládání a dává uživatelům příležitost přizpůsobit si své stroje i jejich potřeby. Obsluha může přizpůsobit komponenty a všechny funkce použití-konzoly joysticku, sedadlo obsluhy a loketní opěrky tak aby se stroj přizpůsobil co nejblíže k jejich pracovní situaci.

Operační kontrolní systém

Od první fáze svého návrhu byl H4 vyvíjen tak, aby uživatel mohl stroj ovládat s mimořádnou lehkostí, v prostředí plného pohodlí, cítil se jako ve své vlastní kanceláři. Proto byl H4 poprvé ve své třídě vybaven systémem OPERA (operátorské rozhraní HİDROMEK).

Úspora paliva

Díky elektronicky řízenému motoru DEUTZ a různým pracovním režimům pro hydraulické čerpadlo Kawasaki budete moci dělat více práce a šetřit každou kapku paliva v nádrži.

Více pohodlí

Pohodlnější a příjemnější pracovní prostředí uvnitř kabiny které splňuje potřeby obsluhy, zvyšuje efektivitu a umožňuje obsluze soustředit se na svou práci.

Dveře kabiny jsou dostatečně velké, aby umožnily obsluze snadný přístup do kabiny které poskytují dostatek volného prostoru. Otvírací čelní sklo je navrženo tak, aby operátorovi poskytovalo dokonalý úhel výhledu. Je možné otevřít čelní sklo jeho posunutím směrem ke střeše a čelnímu sklu. Zadní okno může být sejmuto a umístěno pod sedadlem řidiče. Mezi další funkce zvyšující pohodlí obsluhy patří ergonomické sedadlo a přední konzola. Standardní sedadlo řidiče může být nastaveno v 9 různých polohách a je navrženo tak, aby umožnilo obsluze pracovat bez únavy a pohodlně s vysokým výkonem po dlouhé hodiny. Kromě toho se konzola joysticku a sedadlo mohou pohybovat nezávisle, což umožňuje obsluze upravit nejvhodnější polohu pro jeho strukturu těla.

Sedadlo je vybaveno bezpečnostním pásem pro bezpečnost obsluhy. Kabina je podporována 6 silikonovými viskózovými držáky, které tlumí účinky hluku, nárazů a vibrací bez ohledu na pracovní podmínky stroje a jeho volitelné příslušenství. Součástí standardního vybavení je také klimatizace.

Výložník, rameno a spojení se světem

Rýpadla, jejich výložníky a ramen řady H4 jsou vyráběna pro maximální výkon a dlouhou životnost. Pro různé aplikace jsou k dispozici různé konfigurace ramen a lžic.

HİDROMEK Smartlink

Smartlink, který komunikuje se sítí GSM, GPS sledovací systém zajišťuje sledování dat, jako je doba používání, zeměpisná poloha, hodnoty spotřeby paliva, doby údržby a chybové kódy prostřednictvím služby a zákazníka přes internet. Tento systém umožňuje efektivnější správu strojů a služeb.

Účinná podpora zákazníků

Tým poprodejních služeb je vždy na vaší straně s vyškoleným personálem, který je schopen rychle uspokojit potřeby zákazníků prostřednictvím rozsáhlých servisních míst, která jsou umístěna po celé zemi a prostřednictvím mobilních servisních vozidel.

Engine 
Značka

DEUTZ 

ModelTCD 4.1
Počet válců
Vrtání x Zdvih101 x 126 mm
Objem4038 cc
Maximální výkon141 HP @ 2000 rpm
Maximální točivý moment550 Nm @ 1600 rpm
Hydraulický System 
TypDvojité axiální pístové čerpadlo s proměnným objemem
ČerpadlaPíst s proměnným výtlakem
Průtok hlavního čerpadla2 x 160 lt
Průtok pilotního čerpadla20 lt/min
Systémový tlak 
Příslušenství330 kgf/cm²
Power Boost360 kgf/cm²
Pojezd360 kgf/cm²
Otoč260 kgf/cm²
Pilot40 kgf/cm²
Otoč 
TypeAxiální pístový motor
Rychlost otáčení13.8 rpm
Jízdní rychlost 
Maximální tažná síla oje7.380 kgf
Vysoká rychlost37 km/h
Nízká rychlost10km/h
Výkon rypadla 
Standardní obsah lžíce0.6 m³
Hloubka kopání5.6 m
Dosah kopání na úrovni terénu8.89 m
Dosah kopání9.09 m
Výška kopání9.67 m
Tržná síla lžíce (ISO)9.900 kgf
Tržná síla ramene (ISO)7.800 kgf
Výložník4.8 m
Ramena2.0 m/2.3m*/2.6m/2.9m
Obsah lžíce0.6m³
Plnicí kapacity 
Motorový olej16 lt
Chladič20 lt
Palivová nádrž245 lt
Hydraulická nádrž120 lt
Hydraulický systém210 lt
AdBlue16
  
 
Provozní hmotnost 
Standardní stroj17.950 kg

Připravujeme...

KATEGORIE

NOVINKY

Skladové rypadlonakladače

Nový, dlouho očekávaný model = sleva na stávající skladové modely HMK102B a 102S Supra. Rypadlonakladače HMK102B/102S Supra – vaše tajná zbraň pro rychlé a efektivní

přečíst »
post-hidromek-145lcsr_h4