Nový model rypadlonakladačů K4 serie

Do 15.12.2023 první stroje se slevou 10%
HMK 102B / S SUPRA
Nejnovější a nejlepší řešení pro vaši práci!

Čtvrtá generace rypadlonakladačů HİDROMEK z nové řady K4 se stává vaším novým partnerem v práci, díky jejímu dokonalému výkonu při kopání a nakládání. Rýpadlonakladače z řady K4, které se pyšní inovacemi a špičkovou technologií, nabízejí vysoký výkon s jednoduchým a bezpečným ovládáním a pohodlnou kabinou pro práci jak na poli, tak ve městě.

Řada K4 byla navržena pro náročné geografické a pracovní podmínky a zvyšuje vaši produktivitu díky své pevné konstrukci a účinnému hydraulickému systému, který poskytuje maximální lomovou sílu i při nižších otáčkách a má vysoký průtok oleje.

Rýpadlonakladače HİDROMEK z řady K4 vám usnadní práci v oblastech jako jsou výkopové práce, infrastruktura, stavební práce, zemědělství, lesnictví, terénní úpravy a průmyslové sektory díky jejich schopnosti pracovat s různými přídavnými zařízeními, jako jsou vyrovnávací lopata, vidlice, kladivo, šnek, kláda, kyvadlová lžíce, sněhová radlice, lžíce na sběr šrotu a papíru, lžíce se spodním otvorem (big bag), lžíce na sběr kamene, trapézová lžíce, rozrývač a polypový nástavec, a poskytují očekávané výhody.

20 % rychlejší
Rýpadlonakladače z řady K4 s rychlejšími pohyby díky vylepšené konstrukci nakládacího válce zvládnou více práce za krátkou dobu při nakládání a vykládání.

3 % efektivnější
Rýpadlonakladače s rypadlem řady K4 odvedou více práce s menším množstvím paliva díky vylepšené konstrukci válce.

Pro detailní nabídku volejte 720757469
nebo pište na email obchod@kobex.cz

NAPIŠTE NÁM