Hidromek HMK600

Historie grejdrů společnosti HiDROMEK sahá do roku 2013, kdy HiDROMEK kupuje kompletní technologie, know-how, a výrobní závody od Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.
Grejdry nabízí svým uživatelům ovladatelnost jak z volantu, tak z joysticku. Rychlost stroje může být změněna pomocí tlačítka FNR na joysticku a řízení lze také ovládat nakloněním joysticků doleva nebo doprava. Joysticky také umožňují obsluze ovládat čepel. Komfort při jízdě je vylepšen automatickou volbou rychlostního stupně a tempomatem.
 
Motor Mercedes s funkcí proměnného výkonu kompatibilní s emisemi výfukových plynů Stage IV (Tier IV) je odolný v náročných pracovních podmínkách. Variabilní výkon koňských sil se zaměřuje na vyšší účinnost a nižší spotřebu paliva. Hydrostatický chladicí ventilátor, který může být provozován při různých rychlostech v závislosti na teplotě motoru, je také automaticky provozován v opačném směru, aby se vyčistil chladicí systém a tím se zvýšila účinnost provozu.
 
Hydraulický tlak lze snadno upravit díky centrálnímu elektrohydraulickému ventilu s uzavřenou smyčkou, který je napájen pístovým čerpadlem s proměnlivým průtokem, a tím může být zajištěn vhodný výkon pro připojení. Funkce snímání zatížení zajišťuje hydraulický tok podle úkolu, který bude stroj provádět. Tento nastavitelný hydraulický průtok snižuje tepelné a energetické ztráty, čímž se zvyšuje výkon stroje.
Nově navržená šestihranná kabina poskytuje obsluze široký pozorovací úhel, zatímco 7 „TFT informační displej v kabině umožňuje obsluze pohodlně ovládat stroj. Obsluha může sledovat údaje, které mají být kontrolovány z obrazovky, a kromě toho může obsluha vidět obraz zadní kamery z této obrazovky a může pohybovat strojem řízeným způsobem při couvání.
Struktura rámu s vysokou pevností
Silný rám byl vyvinut na základě počítačových simulací a testů. Díky své pokročilé konstrukci se zlepšila životnost stroje.
 
Grejdry HIDROMEK mají vynikající výkon pro různé úkoly, jako je vyrovnání, míchání, třídění, kopání a orba sněhu a ledu v zimních podmínkách. Standardní délka čepele je 3,7 metru a jsou k dispozici možnosti délky čepele 4,01 a 4,31 metru. Díky „spojkovému systému“ jsou nárazy a velké nárazy, kterým čelí čepel, absorbovány spojkami a je zabráněno poškození čepele. Spojky na kruhovém otočném systému chrání čepel před přetížením tím, že se v případě vysokých sil působících proti čepeli proti sobě posouvají. Grejdr má také 2 akumulátory radlice, které zvyšují pevnost radlice a poskytují tak operátorovi snadnou obsluhu tím, že absorbují náhlý svislý náraz do radlice.

NAPIŠTE NÁM